Projektový manažer, ekonom / Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

FirmaKAPPA-HELP, z.s.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

vedení veškeré ekonomické a administrativní činnosti organizace, vyřizování žádostí o dotace, finanční analýzy a vyúčtování

Požadujeme:

ekonomické vzdělání,
pečlivost a spolehlivost,
výborné komunikační schopnosti - slovem i písmem
výborné znalosti Excelu
schopnost rychlého zaučení
dovednosti v oblasti finanční analýzy
ochotu dále se vzdělávat a pracovat na seberozvoji
řidičský průkaz skupiny B (výhodou, nikoliv podmínkou)

Nabízíme:

Práci v pozitivním a proaktivním kolektivu, možnost seberealizace, práci, která má význam pro celou společnost, vstřícnost, možnost profesního růstu, možnost podílet se na nových unikátních projektech, týden dovolené navíc, studijní volno, služební telefon, výraznou finanční a časovou podporu ve vzdělávání, seberozvojové aktivity a kurzy, supervize a další nadstandardní benefity (právní podpora, studijní volno, ředitelské volno … )

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním motivačního dopisu (v rozsahu 1 strany A4), strukturovaného životopisu a dokladu o vzdělání na e-mail: [email protected]
K výběrovému řízení budou pozvání uchazeči na základě motivačního dopisu v rozsahu 1 strany A4 a profesního životopisu! Motivační dopis a životopis je základní podmínkou výběrového řízení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kojetínská 382/11, Přerov, 75002, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:KAPPA-HELP, z.s., IČ: 66743192
datum zveřejnění nabídky práce:22. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Ivana Smětalová MBA
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma KAPPA-HELP u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 45 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Kojetínská 382/11, Přerov, 75002, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.